Sobota z AZS’em.

Dla wszystkich studentów pierwszego roku, którzy przyjęci zostali na Uniwersytet Medyczny w Łodzi mamy wyjątkową propozycję, która pozwoli Wam na jeszcze bardziej ekscytujące aktywne rozpoczęcie Waszej przygody na uczelni. Jeśli sport to coś, co pobudza waszą duszę i chcecie się wykazać, to zapraszamy was na nasze wspólne treningi!

O co dokładnie chodzi?
Nasz program jest skierowany wyłącznie do studentów pierwszego roku, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. To doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi, nawiązać kontakty i oczywiście poznać tajniki naszej uczelni. Sport to nie tylko zdrowie, ale także doskonały sposób na integrację.

Dlaczego warto spróbować?
• Poznacie innych studentów pierwszego roku, którzy są na takim samym etapie studiów.
• Poprawicie swoją kondycję fizyczną i zdrowie dzięki regularnym treningom.
• Zintegrujecie się z uczelnianą społecznością szybciej i łatwiej.
• Dowiecie się więcej na temat różnych możliwości aktywności fizycznej dostępnych na naszym kampusie.

Kiedy i gdzie to się odbędzie?
Nasz pierwszy trening odbędzie się już jutro, tj. 21.10.2023, informacje godzinowe na załączonej grafice. Treningi odbędą się na terenie Centrum Sportu przy ulicy 6 Sierpnia 69.

Jak się z nami skontaktować?
Aby dołączyć do naszej grupy i dowiedzieć się więcej szczegółów, wystarczy wejść na stronę internetową Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi lub stronę Akademickiego Związku Sportowego UMed Łódź. Tam znajdziecie wszelkie informacje dotyczące naszych treningów, godzin ich odbywania i sposobów kontaktu z nami. To proste, wygodne rozwiązanie, które pozwoli wam szybko znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do aktywnego rozpoczęcia waszej przygody na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Do zobaczenia na treningu!