Centrum Sportu

Jesteś tutaj: Witamy  ›  Centrum Sportu

Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi: Energia Aktywności i Wspólnoty

Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi to miejsce, gdzie pasja do sportu spotyka się z nowoczesną infrastrukturą. Po intensywnym remoncie, Centrum oferuje nowoczesną halę sportową, dwie siłownie, salę fitness/relaksacyjną i odświeżoną pływalnię.

Dla społeczności akademickiej, Centrum jest nie tylko miejscem codziennych zajęć Klubu Uczelnianego AZS UMED Łódź, ale także otwiera swoje drzwi dla wszystkich, chcących rozwijać się sportowo.

Głównym celem Centrum jest wspieranie działań dydaktycznych Uniwersytetu Medycznego, jednak kluczową rolę pełni także w rozwijaniu pasji sportowych studentów i pracowników. Dodatkowo, możliwość wynajmu obiektów przyciąga również osoby spoza uczelni.

Transparentność wydarzeń i informacji jest zapewniona poprzez intuicyjne zakładki „Kalendarz Rezerwacji” i „Aktualności”, ułatwiając śledzenie planowanych zajęć oraz imprez sportowych.

Centrum Sportu podkreśla, że aktywność fizyczna to nie tylko kondycja ciała, ale także klucz do zdrowego umysłu. Wspólnota, pasja i rozwój sportowy stają się integralną częścią życia akademickiego dzięki Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.