O nas

Jesteś tutaj: Witamy  ›  O nas

Kadra dydaktyczna

Krzysztof Bortnik

dr Krzysztof Bortnik

Kierownik Centrum Sportu

krzysztof.bortnik@umed.lodz.pl

Maciej Gątkiewicz

dr Maciej Gątkiewicz

Adiunkt

maciej.gatkiewicz@umed.lodz.pl

Wojciech Stasio

mgr Wojciech Stasio

Adiunkt

wojciech.stasio@umed.lodz.pl

Jan Stawski

mgr Jan Stawski

Asystent

jan.stawski@umed.lodz.pl

Monika Kulicka

mgr Monika Kulicka

Zastępca Kierownika Centrum Sportu

monika.kulicka@umed.lodz.pl

Joanna Kolendo

mgr Joanna Kolendo

Starszy instruktor

joanna.kolendo@umed.lodz.pl

Patrycja Kolasińska

mgr Patrycja Kolasińska

Starszy instruktor

jadwiga.kolasinska@umed.lodz.pl

Katarzyna Młynarczyk

mgr Katarzyna Młynarczyk

Starszy instruktor

katarzyna.mlynarczyk@umed.lodz.pl

Adam Chmielecki

mgr Adam Chmielecki

Starszy instruktor

adam.chmielecki@umed.lodz.pl

Wojciech Szymczak

mgr Wojciech Szymczak

Instruktor

wojciech.szymczak@umed.lodz.pl

Monika Kenig

mgr Monika Kenig

Instruktor

monika.kenig@umed.lodz.pl


Administracja

Agnieszka Bociek

lic. Agnieszka Bociek

Sekretariat

agnieszka.bociek@umed.lodz.pl

Andrzej Jabłoński

lic. Andrzej Jabłoński

Specjalista ds. zarządzania obiektami sportowymi

andrzej.jablonski@umed.lodz.pl

Pracownik bez zdjęcia

Arkadiusz Izdebski

Referent ds. technicznych

arkadiusz.izdebski@umed.lodz.pl


Obsługa techniczna

Pracownik bez zdjęcia

Zbigniew Patora

Pracownik bez zdjęcia

Wiesław Karasiński

Pracownik bez zdjęcia

Jerzy Kołodziejczyk

Pracownik bez zdjęcia

Stanisław Stanisz

Pracownik bez zdjęcia

Paweł Księżak